Egyetemi gyakornokok a Nyíregyházi Oktató Állatkórházban

2011. szeptember 29.

Idén nyáron a Nyíregyházi Állatkórház három végzős állatorvostan hallgatót, Petrilla Jankát, Tári Esztert és Törőcsik Szilviát, fogadott klinikai gyakorlatra.

A májustól augusztusig tartó tíz hetes gyakorlat ideje alatt a hallgatóknak lehetőségük volt arra, hogy az ambuláns beteg ellátásban, a műtétek előkészítésében, illetve a kiegészítő vizsgálatokban, így az endoszkópos, az ultrahangos, a röntgen diagnosztikai vizsgálatokban is részt vegyenek, tapasztalatokat szerezzenek.

Figyelemmel kísérhették a kardiológiai, szemészeti és ortopédiai szakrendeléseket. Az ambuláns beteg ellátás mellett a műtétek során is segédkezhettek ezzel ők is sok tapasztalatot szereztek és az állatkórház dolgozóinak is komoly segítséget nyújtottak. a tíz hét alatt mindhárom végzős hallgató az állatkórház csapatának aktív tagjává vált. Szeretettel várjuk őket vissza!

{phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=11}

Megjelent: 5210 alkalommal Utoljára frissítve: 2013. április 09. 12:48
Értékelés:
(0 szavazat)

klinikus kisállatgyógyász szak-állatorvos

Tovább a kategóriában: Egyetemi hallgatói gyakorlat 2012 »