Dr. Balogh Dániel

Dr. Balogh Dániel klinikus állatorvos

1995-ben születtem Marcaliban. Általános iskolai éveimet szülővárosomban töltöttem, a középiskolai tanulmányaimat a keszthelyi Vajda János Gimnáziumban végeztem.

2014-ben felvételt nyertem a Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Karára. Egyetemi éveim alatt igyekeztem kellő figyelmet fordítani a klinikumra is, különös tekintettel a kisállat- és a haszonállatgyógyászatra vonatkozóan. Emellett felsőfokú vadászati és vadgazdálkodási képesítést szereztem.

2020 februárjában vettem át diplomámat az Állatorvostudományi Egyetemen. Számításaimat megtalálva, 2020 áprilisa óta vagyok tagja a Nyíregyházi Állatkórház csapatának. Érdeklődési köröm részét képezi a kutyák és macskák belgyógyászata és a sebészete.

Szabadidőmben szívesen sportolok, túrázom.

Megjelent: 2662 alkalommal
Értékelés:
(36 szavazat)